ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNLARINA DERMAN OLACAK VE EKONOMİK KALKINMASINI SAĞLAYACAK PROJERİMİZ VE KADROMUZLA ÜRETİCİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİNE ADAYIZ « Hayrabolu Sesi Gazetesi

19 Eylül 2021 - 01:29

ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNLARINA DERMAN OLACAK VE EKONOMİK KALKINMASINI SAĞLAYACAK PROJERİMİZ VE KADROMUZLA ÜRETİCİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİNE ADAYIZ

Son Güncelleme :

19 Temmuz 2021 - 16:10

28 views
reklam
ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNLARINA DERMAN OLACAK VE EKONOMİK KALKINMASINI SAĞLAYACAK PROJERİMİZ VE KADROMUZLA ÜRETİCİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİNE ADAYIZ
reklam

İZLEYECEĞİMİZ YEM POLİTİKALARI İLE YÖNETİMDE FARK YARATACAĞIZ. KAZANAN HER ZAMAN ÜRETİCİMİZ VE BİRLİĞİMİZ OLACAK !

1- Birliğimizin,piyasadan pahalıya yem tedarik etmesine ve üreticilerimize piyasadaki fiyatlardan daha pahalıya satmasına son vereceğiz.

2- Piyasadan yem tedarik ederken ihaleyle alım yaparak yem firmaları arasında rekabet ortamını oluşturacağız ve böylece Birliğimizin piyasadan en uygun fiyata ve kaliteli yem satın almasını sağlayacağız. Kaliteli yem ile süt veriminin artmasını sağlarken bir yandan da birliğimizin bütçesini verimli kullanacağız.

3- Yem fiyatlarının ve üreticilerimizin, zamlardan etkilenmemesi için uzun vadeli yem alımı yaparak yem fiyatlarının sabit kalmasını sağlayacağız.

4- Birliğimizin tedarik ettiği yemleri üzerine kar payı eklemeden üreticilerimize satışa arz edeceğiz. Önceliğimiz süt üreticiliğini geliştirmek,teşvik etmek ve üreticimizin süt maliyetlerini düşürerek üreticimizin kar elde etmesi olacaktır. Böylece Birliğimiz de üretim artmasıyla tüketiciye daha fazla ham ve işlenmiş mamül satışa arz edebilecek ve yem fiyatlarına uygulanan kar yerine daha kazançlı olacaktır.

5- Üreticimiz yem satın alırken peşin alım ile süt parası karyılığı alım arasında bir fark olmayacak, üreticimiz yem borcunun süt parası alacağından düşülmesini isterse de vade farkı ödemeyecektir.

6- Birliğimizin yapacağı yem satın alım ihaleleri sosyal medya hesaplarından ve internet sayfasından canlı olarak yayınlanarak Yönetimde şeffaflığı sağlayacağız. Kapalı kapılar arkasında yapılan pazarlıklarla yem fiyatlarının belirlenmesine ve satın alınmasına son vereceğiz.

7- Birliğimize hibe yem alabilmek için diğer kurum, kuruluş ve kişilerle işbirliğimizi geliştireceğiz ve Birliğimiz adına her türlü girişimde bulunacağız. Hibe alınan yemleri üreticilerimize ücretsiz olarak dağıtacağız. Hibe yem dağıtımında hiçbir üreticimizi ayırmayacak ve eşitlik esasını gözeteceğiz.

8- Buğday, arpa, mısır gibi yem kaynağı tarımsal ürünler ; mazot, gübre, nakliye vb. tarımsal üretim girdilerindeki zamlardan etkilenmekte ve yem fiyatları da buna bağlı olarak artmaktadır. Tarımsal üretim girdilerindeki zamlarla ilgili de üreticimizin sesini duyurmak için mücadele edeceğiz.

9- Hayvancılıkta doğal besi kaynaklarımız meralarımızın iyileştirilmesi ve üreticilerimizin meralardan yararlanmasını sağlayacak her türlü girişimde bulunacağız. Böylece, meralarımızın kullanımının yaygınlaşmasıyla yem piyasası da dengelenecektir.

10- Yem fiyatlarındaki kontrolsüz artışın önlenebilmesi için acilen Ulusal Yek Konseyi kurulmalıdır. Bunun için de Birliğimiz adına öncülek edecek ve girişimlerde bulunacağız. Yem fiyatlarına yapılan yüksek zamlar nedeniyle üreticimizin yaşadığı sorunların farkındayız. Bu farkındalıkla yürüteceğimiz yem politikamızla süt üreticiliğinin gelişmesine katkı sunacak,süt verimini arttıracak yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.

FARK YARATACAK PROJELERİMİZLE VE DİNAMİK KADROMUZLA
ÜRETİCİLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA HAZIRIZ.
ÜRETİCİMİZ KAZANIRKEN BİRLİĞİMİZ KAZANACAK…

tiktok jeton hilesi

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam