ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNLARINA DERMAN OLACAK VE EKONOMİK KALKINMASINI SAĞLAYACAK PROJELERİMİZ VE KADROMUZLA ÜRETİCİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİNE ADAYIZ. « Hayrabolu Sesi Gazetesi

6 Aralık 2023 - 17:12

ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNLARINA DERMAN OLACAK VE EKONOMİK KALKINMASINI SAĞLAYACAK PROJELERİMİZ VE KADROMUZLA ÜRETİCİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİNE ADAYIZ.

Son Güncelleme :

27 Temmuz 2021 - 9:32

620 views
reklam
ÜRETİCİLERİMİZİN SORUNLARINA DERMAN OLACAK VE EKONOMİK KALKINMASINI SAĞLAYACAK PROJELERİMİZ VE KADROMUZLA ÜRETİCİLERİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN  HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ YÖNETİMİNE ADAYIZ.
reklam

ÜRETİCİMİZDEN ALDIĞIMIZ ÇİĞ SÜTÜ İŞLEYECEBİLECEĞİMİZ KENDİ MODERN TESİSLERİMİZİ KURACAK VE ÜRÜNLERİMİZE YENİ PAZAR ALANLARI YARATACAĞIZ. BİRLİĞİMİZİ MARKALAŞTIRACAK VE ÜST BİRLİKLERDE EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ.
ÜRETİCİMİZİ VE BİRLİĞİMİZİ KALKINDIRACAK PROJELERİMİZLE ÜRETKEN BİR YÖNETİM İÇİN HAZIRIZ.

1- Birliğimizin mevcut satış mağazasında tüketiciye satışa sunulan ürünler ne yazık ki başka özel süt ürünü işletmelerine ürettirilmekte veya başka özel süt ürünleri işletmelerinden hazır ürün satın alınarak tedarik edilmektedir.

Süt ürünlerinin başka süt işletmelerinden tedarik edilmesinin Birliğimiz üreticilerine ne yazık ki hiçbir getirisi yoktur. Birliğimizin kendi süt ve süt ürünleri işleme tesislerine ihtiyacı vardır. Bu yüzden, Birliğimizin kendi üreticisinden aldığı çiğ sütü işleyerek içme sütü, yoğurt, ayran, peynir, tereyağı, kaşar peyniri ve benzeri süt ürünlerini üretebileceği modern HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İŞLEME TESİSİ’ni kuracağız.

2- Süt ve Süt Ürünleri İşleme Tesisi’nde yöresel ürünlerimizin üretimine ve satış noktalarımızda yer vererek ilçemizin geleneklerini ve kültürünü yaşatmaya devam edeceğiz.

3- Birliğimizin Süt ve Süt Ürünleri İşleme Tesisi’nde ürettiğimiz ürünlerimizle Birlik markamızı oluşturacağız. Birliğimizi bir marka haline getireceğiz.

4- Süt ve Süt Ürünleri İşleme Tesisi projemiz ile süte ihtiyaç artacağından üretim artacak ve böylece hem üreticimiz kazanacak hem de Birliğimiz kendi ürettiği ürünleri satarak gelir elde edecektir.

5- Süt ve Süt Ürünleri İşleme Tesisimiz ile yeni istihdam alanı yaratmış olacağız.

6- Üreticimizden aldığımız sütü Birliğimiz tesislerinde işleyerek elde ettiğimiz süt ve süt ürünlerini Birliğimize ait satış noktalarında tüketiciye uygun fiyatla satacağız.

7- Artan üretime cevap verebilmek için Birliğimizin Satış Mağazası sayımızı arttırarak Birliğimiz ürünlerinin yaygınlaşmasını ve daha çok tüketiciye kolaylıkla ulaşmasını sağlayacağız.

8- Süt ve süt ürünlerimiz için satış mağazalarımız haricinde üreticiden tüketiciye doğrudan ulaşabilecek yeni pazar alanları yaratacağız.

9- HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ adını örnek projelerimizle ülke geneline duyuracağız.

10- Ulusal Süt Konseyi’nde Birliğimizin temsili maalesef zayıf kalmaktadır. Süt fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynayan Konseyde daha aktif bir üyelik ve temsil izleyeceğiz.

ÜRETECEĞİZ, MARKALAŞACAĞIZ, DAHA ÇOK TÜKETİCİYE ULAŞACAĞIZ.

BİRLİĞİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDEREK ÖRNEK OLACAĞIZ.

ÜRETKEN VE LİDER BİR YÖNETİM SÖZÜ VERİYORUZ.

tiktok takipçi satın al

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam