Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
BIST 91.801
DOLAR 5,3608
EURO 6,0732
ALTIN 214,43

İLÇEMİZDE DÜN GERÇEKLEŞEN ZİRAAT ODASI DELEGE SEÇİMİ SONUÇLARI, TAM SIRALI LİSTESİ1766 defa okundu

kategorisinde, 03 Ara 2018 - 10:32 tarihinde yayınlandı
İLÇEMİZDE DÜN GERÇEKLEŞEN ZİRAAT ODASI DELEGE SEÇİMİ SONUÇLARI, TAM SIRALI LİSTESİ
reklam
  1. ATAKAÖY MAHALLESİ                                                                               H.İBRAHİM ÇAĞLI
  2. AVLUOBASI MAHALLESİ                                                                          SERHAT AKSU
  3. AYDINEVLER MAHALLESİ                                                                       ŞENOL KAREBEY
  4. AYDINLAR MAHALLESİ                                                                             BÜNYAMİN BİTGEN
  5. BÜYÜKKARAKARLI MAHALLESİ                                                         GÜRHAN İŞLER
  6. BAYRAMŞAH MAHALLESİ                                                                        KEMAL ÖNCÜL
  7. BUZAĞCI MAHALLESİ                                                                                 ŞENOL YENİADA
  8. CAMBAZDERE MAHALLESİ                                                                      SABRİ KAYMAZ
  9. CANHIDIR MAHALLESİ                                                                              YILMAZ ERDEN
  10. ÇERKEZMÜSELLİM MAHALLESİ                                                          SALİH YÜKSEK
  11. ÇENE MAHALLESİ                                                                                         HAKAN ULUS
  12. ÇIKIRIKÇI MAHALLESİ                                                                              GÜROL ORTA
  13. DAMBASLAR MAHALLESİ                                                                        HALİL AKYOL
  14. DANİŞMENT MAHALLESİ                                                                         ŞAHAP  GÜNER
  15. DELİBEDİR MAHALLESİ                                                                           RASİM AYDIN
  16. DOĞCALI MAHALLESİ                                                                                EROL ÖZTEMEL
  17. EMİRYAKUP MAHALLESİ                                                                         İSMAİL BİLSEL
  18. FAHRİOĞLU MAHALLESİ                                                                         SEDAT ÖZKAN
  19. HACILLI MAHALLESİ                                                                                 BÜLENT CAN
  20. HASKÖY MAHALLESİ                                                                                 VAHDET ÖZMUTLU
  21. HEDEYLİ MAHALLESİ                                                                               HASAN ÜRER
  22. HİSAR MAHALLESİ                                                                                     ŞENOL YILDIRIM
  23. İLYAS MAHALLESİ                                                                                      NAZMİ PALA
  24. İSMAİLLİ MAHALLESİ                                                                              İBRAHİM ÇETİN
  25. KARAKARLI MAHALLESİ                                                                        OKTAY GÜNGÖR
  26. KABAHÖYÜK MAHALLESİ                                                                     MUSTAFA SEZEN
  27. KADRİYE MAHALLESİ                                                                              SERTAÇ KESKİN
  28. KAHYA MAHALLESİ                                                                                  ZEYNEL SARSILMAZ
  29. KANDAMIŞ MAHALLESİ                                                                         MEHMET KESKİN
  30. KARABABA MAHALLESİ                                                                         FİKRET OZAN
  31. KARABÜRÇEK MAHALLESİ                                                                  HAMDİ ERCAN
  32. KARAKAVAK MAHALLESİ                                                                     AYKAN ÖZ
  33. KARAYAHŞİ MAHALLESİ                                                                       OLCAY KIRAY
  34. KEMALLER MAHALLESİ                                                                         İSMAİL YAVUZ
  35. KILIÇLAR MAHALLESİ                                                                            HASAN YEŞİLDAĞ
  36. KURTDERE MAHALLESİ                                                                         AHMET DEMİRÖZ
  37. KUTLUGÜN MAHALLESİ                                                                        MESUT ÖZDEMİR
  38. LAHANA MAHALLESİ                                                                               HAYRETTİN YANIK
  39. MUZRUPLU MAHALLESİ                                                                        YAŞAR AKSOY
  40. ÖREY MAHALLESİ                                                                                      NEDİM BAŞONAR
  41. ÖVENLER MAHALLESİ                                                                            RAHİM SEZEN
  42. PARMAKSIZ MAHALLESİ                                                                      MUSTAFA DEMİR
  43. SUSUZMÜSELLİM MAHALLESİ                                                          ÖZKAN ÖZBEK
  44. SOYLU MAHALLESİ                                                                                   SAADETTİN ÖZTÜRK
  45. SUBAŞI MAHALLESİ                                                                                 FATİH CEYLAN
  46. ŞALGAMLI MAHALLESİ                                                                          RECEP ACAR
  47. TATARLI MAHALLESİ                                                                              MEHMET BAŞOL
  48. TEMREZLİ MAHALLESİ                                                                          AHMET DENİZ
  49. UMURBEY MAHALLESİ                                                                          OSMAN ÖZCAN
  50. UMURÇA MAHALLESİ                                                                             VASIF YILMAZ
  51. YÖRGÜÇ MAHALLESİ                                                                              TUNCER BAŞOĞLU
  52. YÖRÜKLER MAHALLESİ                                                                        ÜZEYİR ÖZLÜ
reklam
Haber Editörü : Tüm Yazıları
YORUM YAZ