HAYRBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN DUYURU!!! 2021 NEFES KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI « Hayrabolu Sesi Gazetesi

20 Nisan 2024 - 10:04

HAYRBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN DUYURU!!! 2021 NEFES KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Son Güncelleme :

04 Haziran 2021 - 14:20

146 views
reklam
HAYRBOLU TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN DUYURU!!! 2021 NEFES KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI
reklam

2021 NEFES KREDİSİ…

Sayın üyelerimiz,

KOBİ’lerin finans sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı, Kredi Garanti Fonu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası birlikteliğinde yürütülen çalışmalar sonucu “2021 NEFES KREDİSİ” protokolü son halini alarak siz kıymetli üyelerimizin başvuruları kabul edilir hale getirilmiştir.

Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak kredi kampanyasına katılım sağlamamız ile birlikte bu günden itibaren T.C.Ziraat Bankası A.Ş. – T.Vakıflar Bankası T.A.O. – T.Halk Bankası A.Ş. – T.İş Bankası A.Ş. – Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. – Akbank T.A.Ş. ve Deniz Bank A.Ş. Hayrabolu Şubelerine, Odamızdan “NEFES KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİNDİR.” ibareli faaliyet belgesi alınarak başvuru yapılabilecektir.

KREDİ KULLANIM ŞARTLARI

1- T.C.Ziraat Bankası A.Ş. – T.Vakıflar Bankası T.A.O. – T.Halk Bankası A.Ş. – T.İş Bankası A.Ş. – Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. – Akbank T.A.Ş. ve Deniz Bank A.Ş. Hayrabolu Şubelerinden kredi kullanılabilecektir.
2-Nefes Kredisi paketi ile yıllık cirosu 10 milyon TL. altında olan ve 2020 yılı cirosunda 2019 yılına göre % 25 kayıp yaşayan üyelerimize işletme sermayesi finansman imkanı sağlanacaktır. 2020 yılı cirosu 1 milyon TL.’yı aşmayan üyelerimiz azami 50.000,00.-TL.(Ellibin), cirosu 1 – 10 milyon TL. arasında olan üyelerimiz ise azami 200.000,00.-TL.(İkiyüzbin) kredi kullanabilecektir.
3-Kullanılacak kredi 6 (altı) ay ödemesiz olacak ve ilk 6 (altı) ay sonunda 12 ay eşit taksitli geri ödemeli toplam en fazla 18 ay vadeli olacaktır.
4-Kullanılacak kredinin brüt faiz oranı YILLIK % 17,50 olacaktır.
5-Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası kredi talep eden işletmeler üzerinde herhangi bir kredi onayına iştirak etmeyecek, referans veremeyecektir.
6-Kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odasından “NEFES KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİNDİR.” ibareli “FAALİYET BELGESİ” alınacaktır. Bu belge olmadan Bankalar talep kabul etmeyecektir.

Dünyada ve ülkemizde son dönemde yaşanan covıd – 19 salgını ve akabinde getirdiği ekonomik sıkıntılar sonucu oluşan belirsizliklerin giderilmesine bir nebze olsun yardımcı olunması amacıyla yürütülecek kredi kampanyasına Hayrabolu Ticaret ve Sanayi Odası bütçe şartlarında imkan sağlamaya çalışmaktayız.

Siz kıymetli üyelerimizin bu günden itibaren kullanıma açılan kredi olanağına başvuruda bulunarak olumlu yönde yararlanacağını ümit eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Saygılarımla,

Mehmet BAŞOL
Yönetim Kurulu Başkanı

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam